Jméno učitele Funkce Kontakt Další informace
Mgr. Jana Nedomová (NED) ŘEDITELKA
Střední škola tradičních řemesel HERMÉS MB
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jiří Skopalík (SKOP) ŘEDITEL
Střední škola podnikatelská HERMÉS MB
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Heřmanský (HEŘ) ZÁSTUPCE ŘEDITELE Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Beata Šulcová (ŠUL) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 606 729 557 Mistrová odborné praxe
Mgr. Vilma Hauptová (Hau) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vilém Fencl (FEN) UČITEL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  +420 724 256 681
Bc. Miroslava Vajdiaková (VAJ) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavel Vosáhlo (VosP) UČITEL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Michal Petrlík (PET) UČITEL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tomáš Jonáček (JON) UČITEL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Miluše Češková (KUH) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Jana Pucandlová (Puj) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Výchovná poradkyně
Mgr. Jarmila Hovorková (Hov) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Michaela Nováková (NOI) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Metodička prevence
Michaela Kolínová (KOM) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Pavel Stojka, MSc. (STO) UČITEL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeňka Žitná (ŽIT) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Adéla Zuzáková (ZUZ) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Anna Langrová (LAN) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adéla Hájková (Háj) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Anna Švadláková (SVA) UČITELKA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.